Meist - FV Tenniseakadeemia

Meist

FV Tenniseakadeemia all tegutsev Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia on litsentseeritud huvialakool, mis tegutseb alates 04.05.2012.

Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda kõrge kvaliteediga professionaalide poolt läbimõeldud tennisetreeninguid lastele ja täiskasvanutele ning propageerida ja populariseerida tennist kui sporti üldiselt.

Meie juures treenivad noored edukad võistlussportlased, lapsed alates 4ndast eluaastast kuni 17nda eluaastani ja täiskasvanud erinevas vanuses nii algajad, kui ka võistlusmängijad. Hetkel treenib meie juures iganädalaselt ligikaudu 500 last ja 180 täiskasvanut.

Igapäevaselt viime koordineeritud treeningprogrammi alusel tennisetreeninguid läbi lastele ja täiskasvanutele kolmes erinevas ja väga koduses tennisekeskuses, milleks on Rocca al Mare Tennisekeskus, Peetri Tennisekeskus ja Viimsi Tennisekeskus.

Rocca al Mare Tennisekeskus asub Saku Suurhalli ja Škoda jäähalli kõrval, Peetri Tennisekeskus asub Peetri Keskuses ning Viimsi Tennisekeskus asub kohe Viimsi Keskkoolist üle tee Viimsi Spa kõrval.

Pakume grupitreeninguid ning korraldame pidevalt lastele ja täiskasvanutele erinevaid turniire ja laagreid, mille fotojäädvustused leiate meie Facebook’i lehelt.

MTÜ Tenniseakadeemia on litsenseeritud huvialakool, mis võimaldab lapsevanemal makstud treeningtasust saada tulumaks riigilt tagasi.

Trenn

sees/väljas?

-->

Märgin lapse

puuduma